Search

Gratulacje „z łokcia"

 Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w „Quizie o sporcie" on-line podczas obchodów „Wirtualnego Dnia Dziecka - sportowe wyzwania". Quiz- sprawdzał nie tylko wiedzę uczniów związaną ze sportową bazą szkoły i jej sukcesami, ale dzięki odpowiedziom uczniów wyraził też ich opinię, która będzie pomocna w ustaleniu potrzeb uczniów, a tym samym wytyczy kierunek pracy szkoły i nauczycieli wychowania fizycznego w przyszłym roku. Spośród niespełna 200 uczniów, którzy nadesłali odpowiedzi, zgodnie z zapowiedzią w Dzień Dziecka - rozlosowano sportowe upominki. Losowania dokonała Dyrektor Szkoły - Pani Hanna Lohr, a dzisiaj wspólnie z nauczycielem wychowania fizycznego - Małgorzatą Jeśko - Doręgowską wręczyła nagrody dwudziestu wylosowanym uczniom. Serdecznie wszystkim gratulujemy!