Search

Ubezpieczenia 2017/2018

Informacje wkrótce.

Zakończenie ROKU SZKOLNEGO 2016/2017.

Dobiegł końca rok szkolny 2016/2017. Z uwagi na trwające w szkole i wokół niej prace związane z programem termomodernizacji, a co za tym idzie - w trosce o bezpieczeństwo uczniów – uroczyste spotkania pożegnalne odbyły się w salach lekcyjnych z wychowawcami klas. Był to czas na wspólne z uczniami i rodzicami podsumowanie minionego roku szkolnego, który obfitował w wiele działań i sukcesów uczniów. Wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa z promocją do wyższych klas, gratulując wytrwałej i owocnej pracy. Uczniowie klas 4-6 otrzymali również – przekazane przez Panią Dyrektor, Hannę Lohr – stypendia naukowe, sportowe oraz inne wyróżnienia za sukcesy minionego roku. Nagrody wręczono także uczniom za 100 % frekwencji w szkole. Nie brakowało wzruszeń i miłych słów – także ze strony uczniów i ich rodziców – zwłaszcza wśród trzecioklasistów, którzy od września zaczną nowy – drugi etap swojej edukacji w czwartej klasie i już z nowym wychowawcą. Nie żegnały się natomiast w ten sposób klasy szóste, gdyż uczniowie tych klas pozostają nadal w murach naszej szkoły i będą uczęszczali – zgodnie z „nową reformą” do klasy siódmej. Serdecznie wszystkim gratulujemy sukcesów, wyróżnień i starań. Życzymy cudownego, słonecznego, bezpiecznego lata – niech będzie ono radosnym czasem wypoczynku, zabawy, zasłużonego leniuchowania, czasem rodzinnym i z uśmiechami na buziach – do zobaczenia we wrześniu.

Małgorzata Jeśko-Doręgowska

Czytaj więcej: Zakończenie ROKU SZKOLNEGO 2016/2017.

Podsumowania...

W roku szkolnym 2016-2017 zrealizowano liczne konkursy, projekty, programy oraz zawody sportowe. Poniżej przedstawiamy podsumowania z przeprowadzonych akcji:

KONKURSY PRZEDMIOTOWE KLAS I W ROKU SZKOLNYM 2016-17

SPRAWOZDANIE Z KONKURSÓW PLASTYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016-17

PROJEKTY I PROGRAMY W ROKU SZKOLNYM 2016-17

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016-17

Sportowiec ROKU SZKOLNEGO 2016/2017.

Przez cały rok szkolny było wiele okazji i możliwości do reprezentowania szkoły w konkursach, akcjach i zawodach- do czego zawsze gorąco uczniów – my nauczyciele - zachęcamy, a także staramy się wspierać w podjętych wyzwaniach. Takich reprezentantów SP3 było też sporo na arenie sportowej w zawodach szkolnych, gminnych i powiatowych, na których odnosili oni sporo sukcesów – promując w ten sposób swoją szkołę w środowisku. Nauczyciele wychowania fizycznego chcąc jeszcze bardziej zmotywować uczniów do aktywności sportowej ogłosili konkurs na „Sportowca Szkoły”. Konkurs miał być jednocześnie formą docenienia uczniów, którzy nie tylko odnoszą najlepsze wyniki, ale także reprezentują szkołę na zawodach najczęściej, a swoją aktywnością i pasją do sportu – również poza szkołą – zachęcają do aktywnego trybu życia innych. Uczniowie mogli dodatkowo wykonać o sobie plakaty – przedstawiające ich sukcesy i sportowe pasje. Zespół nauczycieli wychowania fizycznego spośród wszystkich wytypowanych lub zgłoszonych kandydatów – wyłonił tegorocznych zwycięzców, którymi zostali: Patrycja Doręgowska z kl. 6c i Jakub Małkowski z kl. 5b. Serdecznie gratulujemy. Dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczono uczniom w dniu zakończenia ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 w obecności Pani wice Dyrektor, Magdaleny Umeniuk oraz wychowawców klas.

Małgorzata Jeśko-Doręgowska

Czytaj więcej: Sportowiec ROKU SZKOLNEGO 2016/2017.

SUPER KLASA!

W minionym tygodniu zakończyło się głosowanie w plebiscycie ogłoszonym przez Redakcję „Chodzieżanina” o tytuł Super Klasy. Do konkursu zgłosiła swoich wychowanków Pani Małgorzata Jeśko –Doręgowska – wysyłając zdjęcie klasy oraz uzasadnienie „Dlaczego właśnie ta klasa jest super?”. Nie było to trudne zadanie, gdyż klasa 2b, to bardzo aktywny i działający w wielu dziedzinach- wspaniały 24-osobowy zespół klasowy dla których ważna jest nauka, ale także współpraca i pomoc innym. I udało się! Sporą przewaga głosów – to właśnie klasa 2b wraz z wychowawcą, Małgorzatą Jeśko-Doręgowską – zdobyła tytuł Super Klasy!21 czerwca otrzymaliśmy wiec zaproszenie do redakcji "Chodzieżanina" oraz do BISTRO GUSTO na pizzę - nagrodę w konkursie SUPER KLASY. W progach redakcji przywitała na Pani Bożena Wolska, która wraz ze swoim redakcyjnym zespołem opowiedziała nam o swojej pracy. Odpowiedziano na pytania uczniów oraz rozdano każdemu gazetkę zawierającą informację o tym, co wykonywane jest w redakcji. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, a dla dzieci przygotowano "słodkie pokusy" :-). Oczywiście nie zabrakło wspólnego zdjęcia, po którym przenieśliśmy się na chodzieski RYNEK, gdzie czekała już na nas nagroda- 4 ogromne i pyszne pizze! Bardzo dziękujemy za ufundowanie nagrody i serdecznie polecamy wszystkim BISTRO GUSTO! :-) Dziękuję mojej SUPER KLASIE za kolejny, wspólny dzień, a wszystkim, którzy śledzą nasze działania i wsparli nas swoim głosem - pomogając tym samym zdobyć tytuł "Super Klasy" - ogromnie DZIĘKUJEMY!

Czytaj więcej: SUPER KLASA!