Search

SUPER KLASA!

W minionym tygodniu zakończyło się głosowanie w plebiscycie ogłoszonym przez Redakcję „Chodzieżanina” o tytuł Super Klasy. Do konkursu zgłosiła swoich wychowanków Pani Małgorzata Jeśko –Doręgowska – wysyłając zdjęcie klasy oraz uzasadnienie „Dlaczego właśnie ta klasa jest super?”. Nie było to trudne zadanie, gdyż klasa 2b, to bardzo aktywny i działający w wielu dziedzinach- wspaniały 24-osobowy zespół klasowy dla których ważna jest nauka, ale także współpraca i pomoc innym. I udało się! Sporą przewaga głosów – to właśnie klasa 2b wraz z wychowawcą, Małgorzatą Jeśko-Doręgowską – zdobyła tytuł Super Klasy!21 czerwca otrzymaliśmy wiec zaproszenie do redakcji "Chodzieżanina" oraz do BISTRO GUSTO na pizzę - nagrodę w konkursie SUPER KLASY. W progach redakcji przywitała na Pani Bożena Wolska, która wraz ze swoim redakcyjnym zespołem opowiedziała nam o swojej pracy. Odpowiedziano na pytania uczniów oraz rozdano każdemu gazetkę zawierającą informację o tym, co wykonywane jest w redakcji. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, a dla dzieci przygotowano "słodkie pokusy" :-). Oczywiście nie zabrakło wspólnego zdjęcia, po którym przenieśliśmy się na chodzieski RYNEK, gdzie czekała już na nas nagroda- 4 ogromne i pyszne pizze! Bardzo dziękujemy za ufundowanie nagrody i serdecznie polecamy wszystkim BISTRO GUSTO! :-) Dziękuję mojej SUPER KLASIE za kolejny, wspólny dzień, a wszystkim, którzy śledzą nasze działania i wsparli nas swoim głosem - pomogając tym samym zdobyć tytuł "Super Klasy" - ogromnie DZIĘKUJEMY!