Search

Niezapomniany język polski

Od wielu tygodni nie spotykamy się w salach szkolnych, a przed ekranami komputera, ale zachęcamy uczniów do rozwijania pasji językowych. W ramach realizacji zadań związanych z innowacją z języka polskiego uczniowie mogli popisać się swoim lekkim piórem, w właściwie sprawnymi palcami na klawiaturze ???? i napisać opowiadanie „ Niezwykła lekcja polskiego”.

Zadanie było skierowane do uczniów klas czwartych i piątych. Z nadesłanych prac wyłania się obraz lekcji, które są w marzeniach uczniów. Tęsknią za niezwykłością, pozytywnymi emocjami i spotkaniami z bohaterami lektur.

Dziękujemy wszystkim młodym twórcom, gratulujemy pomysłowości i chęci w podejmowaniu dodatkowych wyzwań. Wszystkich odwiedzających stronę szkoły zachęcamy do lektury.

Niezapomniany język polski - prace uczniów