Search

W naszej bibliotece…

Bardzo nam miło, że wreszcie jesteście! Szkoła bez uczniów to tylko budynek – smutny i pusty. Cieszymy się, że w końcu mogłyśmy rozdać zaległe nagrody za przeprowadzone konkursy. Z wielką radością odwiedziłyśmy dzieci w klasach i gratulowałyśmy im zwycięstwa. Teraz jeszcze czekamy na powrót starszych uczniów. W styczniu podsumowałyśmy drugi etap innowacji „Zostań przyjacielem biblioteki szkolnej”, której uwieńczeniem jest wystawa pt. ”Chodzież dawniej i dziś”. Chętni uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mogą ją obejrzeć w bibliotece i zobaczyć, jak na przestrzeni stu lat zmieniły się różne miejsca w ich rodzimym mieście. Zdjęcia z wystawy są wynikiem pracy ich starszych koleżanek i kolegów, którzy byli uczestnikami naszej innowacji. Udostępnione przez nich fotografie, doskonale obrazują upływ czasu, a nawet przedstawiają życie ówczesnych mieszkańców. Zapraszamy więc wszystkich chętnych do odwiedzin (oczywiście zachowując reżim sanitarny).

KG, IK