Walentynki

Z uwagi na fakt, że zbliżają się „Walentynki”, Samorząd Uczniowski pragnie zachęcić do wykonania dowolnej kartki walentynkowej z życzeniami. Kartka powinna być włożona do koperty i wrzucona do naszej szkolnej skrzynki, która jest umieszczona przy bramie. Pamiętajcie, żeby na kopercie znalazł się napis Walentynka. Życzenia mogą być skierowane do wybranej przez Was osoby lub grupy, np. przyjaciela, klasy, nauczyciela. Kartki zostaną wywieszone na gazetce SU. Walentynki mogą przynosić wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły. Zachęcamy do tej akcji, zwłaszcza, że wielu z nas nie może się nadal zobaczyć. Termin, w którym możecie wrzucać swoje kartki z życzeniami zaczyna się od 04.02.21 i trwa do 11.02.21. Macie więc tydzień. Pozdrawiamy Was gorąco i życzymy wszystkiego dobrego.

SU